Sektör Kalite Standartlarına Uygun Hizmet ve Çözümler Sunarak Müşterilerimizi Memnun Kılmak,Temel Hizmet Politikamızdır.

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesindeki hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.Mavi Martı Trans olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, müşteri hizmetleri süreçlerini geliştirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalar ve geliştirdiğimiz politikalarla daha da ileriye taşıdık. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetine yönelik temel ilkelerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Mavi Martı Trans olarak;Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşımı benimsenmekteyiz.

Çözüm Odaklılık

Mavi Martı Trans olarak; Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, rekabet güçlerini arttıracak çözümler ve avantajlar sunmaktayız.

Bilgiye Ulaşılabilirlik

Mavi Martı Trans olarak; Müşterilerimiz talep ettikleri bilgiye hizmet süresince en kısa zamanda ve en hızlı şekilde ulaştırabilrmekteyiz.

Erişebilirlilik

Şirketimiz tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla müşterilerimiz şikâyetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletmekte ve şirketimize erişim sağlayabilmektedirler.