HAKKIMIZDA

“Güveniniz Olduk,Sizinle Büyüdük, Çok Çalıştık, Başardık”

0
GİTTİĞİMİZ ÜLKE
0
TAŞIDIĞIMIZ YÜK / TON / YIL
0
KATETTİĞİMİZ YOL / KM / YIL

Mavi Martı Trans 3000 m2’lik açık, 1000 m2 kapalı alanda araçlarına teknik ve lojistik destek veren bir garaj kapasitesine sahiptir.

Tercihiniz Mavi Martı Trans ise çok herşey kolaydır. Sizin için değerli olan her şey bizim için özel ve korunmalıdır. O yüzden birinci sınıf kaliteli nakliyat hizmeti sunarak, sizin en değerli evinizi yada ofisinizi yeni yerinize güvenle taşıyoruz.
Firmamızın portföyünde öz mal olarak 48 adet çekici, 49 adet römork bulunmaktadır. Günün koşullarına göre araç sayımız artmakta ve talepleri karşılayabilmek amacı ile kiralık araç yöntemi kullanmaktayız. Firmamız hizmetlerini sunar iken alanlarında uzman ve bilgi birikimine sahip 90 yetkin çalışanını istihdam etmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
thumbnail_image4
thumbnail_image6
WhatsApp Image 2020-10-14 at 17.55.44
WhatsApp Image 2020-10-14 at 17.55.52

MAVİ MARTI TRANS KISA TARİHÇESİ

Firmamızın Nakliyat Sektöründeki temelleri 1973 yılında Kemal Çapar tarafından atılmıştır. 1973 yılından 1994 yılına kadar Türkiye de nakliyat sektörünün gelişmesi ile birlikte tecrübe ve sektördeki birikimlerimiz ile 1994 yılında Martı Nakliyat adı altında ortaklarımız ile firmamızı kurup 1997 yılına kadar bu isim altında faaliyetlerimize devam ettik. 1997 yılı firmamız için dönüm noktası olmuş, ortaklarımızdan ayrılarak Firmamızın ismini MARTI TRANS değiştirmekle kalmayıp yılların tecrübesi ve getirdikleri ile kalite anlayışımızı, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkartmayı amaç edinmiştir.

Bu temel anlayış değişikliğinin ve çalışma şartlarının geliştirilmesi müşteri portföyümüzün, müşteri memnuniyetlerin artması ile sektördeki kalitemizin, referanslarımızın, yurt içi ve uluslararası alanda MAVİ MARTI TRANS adının duyulması olarak ilk meyvelerini vermiştir. MAVİ MARTI TRANS temellerinin atıldığı 1973 yılından bu güne kadar müşteri memnuniyeti, mal güvenliği, Sektörümüzün temel prensipleri, güvenli teslimat, taşıma güvenliği ve taahhüt edilen tarihte teslimat prensipleri amaç edinilerek ve en üst düzeyde özen gösterilerek faaliyetlerine devam etmektedir. .

mavimartitranshakkimizda_alt1

MAVİ MARTI TRANS NE GİBİ HİZMETLER SUNMAKTADIR?

mavimartitranskompleveparsiyel

Müşterileri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için Mavi Martı Transl; Ulusal Dağıtım taşımacılık çözümlerinde desi miktarına göre Komple ve Parsiyel seçeneklerini sunmaktadır. Parsiyel taşımacılık, çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnek bir seçenek olarak etkili bir yöntemdir.

transittasimacilik_1

Mavi Martı Trans, tüm konteyner hatlarıyla Türkiye’den üçüncü ülkelere gerçekleşen ithalat ve ihracatların ön ve son taşımalarında yüklerin varacağı yere, istenilen zamanda ve güvenle ulaştırma hedefinden hareket ederek, müşterilerinin memnuniyetini arttırmak ve lojistik ihtiyaçlarına çözüm oluşturmak için taşıma hizmeti vermektedir.

mavimartitranseksprestasimacilik

Mavi Martı Trans olarak , dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, ithalat ve ihracatta sorunsuz,hızlı ve güvenli karayolu taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz.Bu bağlamda sektörümüzün temel prensipleri olan güvenli teslimat, taşıma güvenliği ve taahhüt edilen tarihte teslimat prensipleri amaç edinmekteyiz.

mavimartitranskompleveparsiyel

Mavi Martı Trans, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktasından (kaynağından) , tüketildiği son noktaya (nihai tüketici) kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin etkili ve verimli bir biçimde planlanlayarak, uygulayarak, Uluslararası Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

isbirligi_1

Martı Trans müşterilerine eksiksiz bilgi aktarımı ile bilgilendirmekte ve güvene dayalı bir işbirliğini temel felsefelerinden biri kabul ederek Kalite Standardını da yükseltmektedir.

mavimarti_cevredostu

BAŞKANIMIZIN MESAJI

fethicaparFethi Çapar

Mavi Martı Trans Yönetim Kurulu Başkanı

Sektörümüzde lider olabilmek için kalite anlayışını benimsemiş personelimiz ile birlikte müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en üst kalite düzeyinde cevap vermek ve daima kaliteyi ön plana çıkarmak MAVİ MARTI TRANS ULUSLARARASI NAKLİYAT İTHALAT-İHRACAT VE TİC.A.Ş. ekibinin kalite politikasıdır.

 BÖLGENİN EN BÜYÜK VE MODERN ARAÇ FİLOSU

Mavi Martı Trans; Türkiye’de bulunduğu bölgenin en büyük ve modern araç filosuna sahip firmalarından biri olarak, tüm Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasında, parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz

Mavi Martı Trans olarak nakliyat sektöründe girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğü sağlayan, uluslararası nakliyat şirketleriyle rekabet edebilen, hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, faaliyet ve mali performansıyla sürekli büyüyen topluma ve çevreye katkı sağlayan bir şirket olmak.